6.6 C
Prague
Úterý, 25 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Objevte nový Perwoll Renew & Blossom

  Šatník většiny z nás v sobě ukrývá nekonečně mnoho možností, jak můžeme ukázat nejen svou osobnost, aktuální náladu, nebo říct něco o našem vztahu a citu pro módu. A ačkoliv vznikne řada rozličných outfitů, jedno mají rozhodně společné. Chceme se v nich cítit co nejlépe, a to i tehdy, když nás každodenní povinností obírají o pocit osobního komfortu.

  Řešení nabízí nový prací gel Perwoll Renew & Blossom, který v sobě ukrývá tři funkce pro dokonalý šatník. Nejprve zahalí vaše oblečení okouzlující květinovou vůni s ovocně-orientálním nádechem, jenž se uvolňuje z extra koncentrované formule a poté se silná čistící složka určená pro všechny typy látek postará o odstranění nečistot a skvrn. Díky tomu budou vaše oblíbené outfity opět jako nové.

  Třetí benefit nového pracího gelu Perwoll Renew & Blossom se ukrývá v účinném polymeru. Ten nejenže vyhlazuje už roztřepená vlákna, ale rovněž podporuje jejich pružnost a předchází jejich oslabení. Zároveň chrání a obnovuje zářivé barvy. Novinku seženete v běžné maloobchodní síti.

  Značka Perwoll včetně této novinky navazuje na iniciativu #RethinkFashion a podporuje myšlenku udržitelnosti a tzv. slow fashion. Slow fashion představuje nové vnímání módy, jehož cílem je stavět kvalitu nad kvantitu. Prezentuje nadčasovou módu, která není vázána jen na jednu sezónu, ale má dlouhodobé využití. Zároveň dbá na ohleduplnost vůči životnímu prostředí. 

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.