6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Novorozeňata se bez kočárků (třeba Baby Merc Zipy Q) neobejdou

  Novorozeňata vyžadují na svůj přesun hluboký kočárek (např. kombinovaný kočárek Baby Merc Zipy Q). V takovém kočárku může děťátko ležet a klidně odpočívat. Žádný jiný kočárek se v tomto věku nedoporučuje. Děťátko by totiž do šesti měsíců mělo ležet na rovném povrchu kvůli správnému vývoji páteře. Do kočárku (kočárek Baby Merc Zipy Q, kočárek Baby Merc Faster 3 Style, kočárek Riko Basic, kočárek Riko Piano, kočárek Kunert Romantic, kočárek Kunert Mila, kočárek Kunert Rotax, kočárek Baby Design, kočárek Raf Pol a další) se hravě vejde i fusak, který děťátku zajistí dokonalé bezpečí v nepříznivém počasí, takže ho vítr, sníh nebo déšť nijak neohrozí. 

  Kočárek je vozítko na kolečkách

  více v článku...

  Velkým plusem dětských  kočárků Raf Pol, dětských kočárků Baby Design, dětských kočárků Kunert Rotax, dětských kočárků Kunert Mila, dětských kočárků Kunert Romantic, dětských kočárků Riko Piano a dětských kočárků Riko Basic, dětských kočárků Baby Merc Faster 3 Style a dětských kočárků Baby Merc Zipy Q jsou kolečka, která se vyznačují ideální velikostí a dobrou manipulovatelností. Zejména maminky, které mají “zimní” děti, by si neměly vybírat kočárky s malými kolečky, těžko by se jim procházelo přes členitý, případně zasněžený terén.

  Kombinované, sportovní a golfové kočárky

  Přestože jsou kombinované kočárky – kombinované kočárky Baby Merc Zipy Q, kombinované kočárky Baby Merc Faster 3 Style, kombinované kočárky Riko Piano, kombinované kočárky Riko Basic, kombinované kočárky Kunert Mila, kombinované kočárky Kunert Romantic, kombinované kočárky Kunert Rotax, kombinované kočárky Baby Design nebo třeba kombinované kočárky Raf Pol –  velmi žádané, některé maminky dávají přednost klasickému hlubokému kočárku, který později doplní sportovním kočárkem pro větší děti a lehkým a skladným „golfáčem“ (golfovým kočárkem). To vše, včetně dětského nábytku, autosedaček, textilu, zimní výbavy a nejrůznějšího příslušenství najdete na zelenazirafa.cz.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje