6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Nejlepší dárky pro muže, kterými vždy uděláte radost

  I když nejsou pánové tolik nároční, co se dárků týče, přece jenom umí nejednu ženu potrápit. Zejména pokud se událostí, které zasluhují obdarování, nachází u sebe moc najednou. Narozeniny, svátek, Vánoce a další události, které vyžadují něco hezkého – no, abyste se nemuseli příliš stresovat, prozradíme vám několik skvělých tipů, kterými prakticky vždycky uděláte radost a vykouzlíte úsměv na tváři.

  Kožené pásky nejen k oblekům

  Obleky pánové vytahují hlavně na svatby, plesy nebo jiné podobné společenské události (tedy pokud nemají obleky jako svůj dress code) a jejich součástí jsou zpravidla také pohodlné a kvalitní pásky. Nemají jenom estetickou funkci, ale jedná se také o plně funkční módní doplněk. Aby se na něj pánové mohli stoprocentně spolehnout, kožené pásky musí být vyrobené velmi kvalitně.

  Pokud si nejste vědomí toho, jakou barvu tohoto módního doplňku vybrat a zvolit, trefou do černého, respektive sázkou na jistotu jsou neutrální odstíny typu černá, hnědá nebo tmavě modrá. Takové se hodí prakticky ke všemu, nejen k oblekům.

  Kožené peněženky pro velkou část života

  Pravý gentleman si zaslouží mít spolehlivou a stylovou peněženku. Proto pokud váš muž něco takového postrádá je načase mu jednu takovou pořídit. A kožené peněženky jsou skvělé, a to nejen díky svému vysoce kvalitnímu zpracování, ale také z mnoha dalších důvodů.

  Pánské kožené peněženky nemusí být nijak velké, stačí, když budou drobné. Vejít by se do nich mělo několik kreditních karet, bankovky a samozřejmě také pár drobných, které se prostě po kapsách nenosí.

  Kožené tašky nejen do práce

  Pokud pánové dochází do zaměstnání vyžadující dress code formal casual nebo podobný, hodit se budou také kožené tašky na notebook nebo potřebné dokumenty.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje