6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Náramky z minerálů: Víte, co představují jednotlivé kameny?

  Minerály a drahé kameny jsou odedávna společníkem člověka. Někdo se jimi zdobí a dotváří tak svůj jedinečný outfit, jiní těmto módním doplňkům připisují kromě stylu také nadpřirozené vlastnosti.

  Turmalín pro práci s počítačem

  Pokud se i vy pohybujete v prostředí, kde často pracujete s počítačem nebo s telefonem, doporučuje se vybrat si náramky z minerálů, ve kterých je obsažen také turmalín. Právě o tomto kameni se tvrdí, že dokáže pohlcovat negativní vibrace, nebo elektromagnetické záření. Stejně tak je doporučován pro posílení sebedůvěry a podpory získávání nadhledu nad životními situacemi. Náramky s těchto kamenů jsou tak oblíbené nejen pro svou estetickou hodnotu.

  Onyx jako ochranný kámen

  V encyklopediích se o onyxu dozvíte nejen jejich fyzikální vlastnosti, ale také jejich vlastnosti, které jim přisuzovali naši předkové. Dozvíte se tak například o tom, že onyx je možné použít jako kámen, který ochrání před negativitou nebo konflikty. Náramky s minerálů, které obsahují tento kámen, tak mohou pomoci i při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Tento kámen také pomáhá snižovat naše strachy a obavy. Pokud si přejete udělat radost sobě nebo někomu blízkému, onyx je dobrou volbou.

  Křišťál pro dobrý spánek

  Hledáte univerzální kámen, který je svou barvou vhodný k použití pro všechny druhy outfitů, a zároveň vám bude pomáhat v různých odvětvích vašeho života? V tom případě zvolte křišťál. Tento kámen je považován za univerzální, jsou mu připisovány i léčivé účinky. Křišťál pomáhá harmonizovat své okolí, povzbuzuje naši psychiku i samostatnost. Přejete si pro dnešní noc skutečně klidný spánek? Obklopte se křišťálem a těšte se na příjemné a klidné spaní. Jelikož jsou naleziště tohoto kamene po celém světě, seženete křišťál za velmi dobrou cenu.

  Které náramky z minerálů osloví vás?

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje