6.6 C
Prague
Pondělí, 26 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Laserové řezací stroje vám zrychlí a usnadní výrobu z různých typů plechu

  Společnost Canmet se na našem trhu pohybuje již desetiletí, a přináší společnostem i malým živnostníkům, kteří se zaobírají výrobou z plechu ty nejlepší technologie, jaké jsou vůbec k dostání po celém světě. Pro 15 světoznámých společností má výhradní zastoupení, jejich oborem je výroba špičkových technologii a nástrojů pro zpracování plechu. I vy si zde můžete s důvěrou koupit mnohé technologie, které vám pomohou růst a zvyšovat zisky. A pokud si nejste jisti, pro který typ se rozhodnout, ať už jde o řezací lasery či jinou technologii, velmi rádi, ochotně a zkušeně vám poradí.

  Důmyslné laserové řezací stroje

  Velmi mnoho podniků využívá laserové řezací stroje, s jejich pomocí je možné vyrábět naprosto precizně i rychle. K nejlepším výrobcům na světě se řadí společnost Eagle Sp. z o.o. z Polska, která vznikla v roce 2006 a za dobu svého působení stihla velmi překvapit. Vyrábí nejrychlejší a výkonově nejsilnější laser na světě.

  Určitě se podívejte na laserový řezací stroj eSmart, který vás překvapí vším, co umí. Jde o ekonomickou volbu pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Podává vynikající výkon a potřebuje malou zastavěnou plochu.

  Oblíbené tabulové nůžky

  Jednou z technologií, která se hojně využívá, jsou tabulové nůžky. Při stříhání s nimi působením vnějších sil dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu. Tabulové nůžky jsou určené pro přímé stříhání širokého spektra druhů materiálů, ať už jde o minimální tloušťku nebo silné plechy.

  Co se týče střižné vůle, ta se u tabulových nůžek nastavuje dle typu a tloušťky stříhaného materiálu. Tato technologie vám zabezpečí univerzální výrobu s čistými, přímými, přesnými a pravoúhlými střihy.

  Podívejte se na canmet.eu a vyberte si technologie, které vám pomohou uspět.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje