6.6 C
Prague
Středa, 28 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Kvalitní matrace na míru vyrobeny v Česku

  Koupě kvalitní matrace není levnou záležitostí, cena se obvykle ještě zvyšuje v případě poptávky matrace na míru. Firma OSTAŠ CZ, sídlící v Teplicích nad Metují, však nabízí kvalitní české matrace na míru bez příplatku s možností volby šířky, délky a výšky matrace.

  Jak postupovat při výběru matrace

  Když se rozhodnete, že je čas na koupi nové matrace, kterou je třeba měnit minimálně jednou za 10 let, je důležité znát svou váhu, aby mohla být zvolena její správná tvrdost. Ta je značena písmenem T a je důležitá proto, aby bylo tělo ve spánku dobře podpíráno a zároveň nebylo narušováno normální proudění krve.

  Pokud je vaše váha spíše nižší, poohlížejte se po matracích s tvrdostí T1 (do 60 kg) nebo T2 (od 50 kg do 80 kg). V případě, že se vaše váha pohybuje od 70 kg do 110 kg, bude pro vás vhodná tvrdost T3, nad 110 kg pak T4. Matrace si před jejich koupí vždy nejprve vyzkoušejte, tuto službu samozřejmě nabízíme zdarma.

  Matrace na míru

  Abychom dokázali uspokojit co nejvíce zákazníků, nabízíme také latexové, polyuretanové, pěnové či pružinové matrace na míru. Je možné zvolit atypické rozměry a potahy, výroba matrace přitom trvá do 10 pracovních dní. Vyberete si z nižší nebo vyšší cenové hladiny, která se bude odvíjet od výběru materiálu.

  Dětské matrace

  V našem sortimentu naleznete také matrace do postýlky nebo do dětské postele. V klasické nabídce naleznete 3 základní varianty s výškou od 7 do 10 centimetrů s tvrdostí T3. Tyto dětské matrace jsou vyvíjeny a vyráběny tak, aby byly prodyšné a vyhovovaly dětským, vyvíjejícím se stavbám těla. Velkou výhodou jsou snadno snímatelné a pratelné potahy, které mohou děti často ušpinit. Potahy zároveň nepropouští vlhkost do matrace, což u miminek, batolat a dětí v nižším věku rozhodně ocení každý rodič.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje