6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Kde koupit kvalitní náhradní díly do velkých vozidel?

  I v automobilovém průmyslu se technologie neustále zdokonalují a moderní nákladní vozidla jsou technicky vyspělejší, ovšem nejsou nesmrtelná. Občas je nezbytné vyměnit nějaké součástky, přičemž některé mají významný vliv na jízdní vlastnosti, jiné zase vůbec. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se v sortimentu náhradních dílů vyznat.

  Pořizovat součástky z druhé ruky není zrovna optimální řešení. Jestliže chcete prodloužit životnost vozového parku, mlhová světla, čerpadla a další komponenty kupte úplně nové.

  I neoriginální díly jsou kvalitní

  více v článku...

  Výrobci motorových vozidel sice apelují na to, abyste investovali do originálních náhradních dílů a vyhnuli se těm z druhovýroby. Nicméně, kvalita bývá mnohdy srovnatelná, zejména jestli se obrátíte na specializovaného prodejce s dobrými referencemi. Světlomety a další osvětlení, brzdové systémy, převodovky a různé další náhradní díly stačí zakoupit u autorizovaného prodejce, který si zakládá jen na ověřených značkách.

  Přímo na internetu je dostupný OEM katalog součástek. Znamená to tedy, že vám postačí VIN kód nákladního vozidla, který zadáte do e-shopu a zobrazí se vám přímo náhradní díly dostupné pro konkrétní model. VIN kód je zárukou toho, že vám budou komponenty na vozidlo sedět po technické stránce a prostě se nespletete.

  Kde koupit náhradní díly?

  Pokud sháníte součástky na nákladní vozidlo, obraťte se na internetový obchod BVM.cz, kde si objednáte třeba i osvětlení SPZ, dále pak hydrauliku, chlazení, palivová čerpadla, elektrovybavení, tlumiče výfuku, světlomet či vodní čerpadla. Sortiment zahrnuje i spojky, lamely, naftová topení, závěsy, brzdové a spojkové válečky či autochemii. Produktové portfolio je zkrátka bohaté. Stačí si jen vybrat ty správné součástky. Váš automobil bude jako nový.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje