6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Kateřina Elhotová bude mít místo finále ŽBL a campu WNBA úplně jiné starosti.

  Opora týmu ZVVZ USK Praha i české reprezentace Kateřina Elhotová bude svému týmu ve finále ligy proti Nymburku chybět. Stříbrná medailistka z MS 2010 a loňská vítězka Evropské ligy se nezúčastní ani kempu šampionek WNBA z Minnesoty. Bude mít totiž trošku jiné starosti. Je totiž těhotná.


  Minulý týden sice hrála šestadvacetiletá křídelnice závěrečný turnaj Evropské ligy v Istanbulu a v nedělním zápase o třetí místo domácímu Fenerbahce dokonce nastřílela 16 bodů. Dnes však už ve finále v Nymburce  svému týmu chyběla, hráčky USK však i bez ní jasně zvítězily.

  „Nechci už nic riskovat a taky se už necítím moc dobře, už jsem téměř ve třetím měsíci,“ řekla Elhotová České televizi. „Ze začátku to byl pro mne šok, nebylo to plánované, měla jsem na léto trošku jiné plány. Ale mám velikou radost a mám radost i z toho, jak to moje okolí přijalo,“ prohlásila.

  Do Minnesoty na přípravný camp měla odletět krátce po finále ŽBL. Křídelní hráčka a excelentní střelkyně, která má na kontě šest domácích titulů, měla být ve WNBA sedmou Češkou.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje