6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Kam se v létě vydat na dovolenou?

  Milujete dobrodružství, nebo dáváte přednost odpočinku a klidu u moře nebo na horách? Zde je seznam toho, co můžete v létě dělat.

  Když se vám líbí u moře

  Těšíte se na romantické procházky po pláži? Černá Hora nabízí nespočet míst a zákoutí, kde se budete cítit jedinečně a načerpáte zde opět potřebnou energii. Nebo byste dali raději přednost exotice? Kostarika zájezd vás vezme na místa, která vám budou dodávat sílu a radost ještě několik měsíců po návratu. Exotická dovolená je jako výlet do jiného světa.

  Hory, jedině hory

  Milujete štíty hor, nad kterými vychází slunce? Svůj život si neumíte představit bez procházek po horských úbočích a roklinách? Vydejte se třeba na Slovensko. S našimi východními sousedy vždy najdete společnou řeč a potěšíte tak své tělo i duši. Je libo trochu exotických hor? Andy jsou mezi horaly vyhledávaným skvostem a tamní příroda je skutečně nenahraditelná.

  Milujeme Česko

  V samém srdci Evropy se nachází jedna krásná země, která má nejen přírodní, ale také kulturní bohatství na každém kroku. Přiznejte se, zda jste již objeli všechna známá místa. Kostnice v Sedlci u Kutné Hory, Praděd, Stezku Valaška na Pustevnách, Areál čs. Opevnění v Hlučíně-Darkovičkách, Lednicko-Valtický areál, Boubínský prales, ale také Konopiště, Bouzov, Kost, nebo třeba Hradec nad Moravicí. Stále je co objevovat!

  Dobrodružství

  Jste spíše objevitelé a rádi byste navštívili místa, kde běžná lidská noha vkračuje jen občas? Vydejte se třeba na expedici spojenou s canyoningem, vyzkoušejte jeskyňaření, nebo třeba slackline. Urbex je také zábavou, která je mezi okrajovou částí společnosti uznávaná a pravidlo „fotit můžeš, brát nesmíš“ dodržují všichni. Zkuste letos něco netradičního.

  Road trip

  Vzít si auto a jet. Nemít žádný cíl, neboť cesta je to, co tvoří náš itinerář. Vidíte zajímavé místo? Zastavte. Vezměte partu přátel a vyrazte.

  Letošní léto je třeba si pořádně užít.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje