6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Jaké šaty si obléknout do kanceláře?

  Kancelářské prostředí vyžaduje, aby se zaměstnanci vhodně oblékali. Na mnoha místech jsou zavedeny předpisy o přípustném oblečení, které jsou velmi pečlivě dodržovány. Dress code často obsahuje informace o oblečení, doplňcích a dokonce i o typech obuvi, které lze nosit. Z tohoto důvodu mnoho žen již ve fázi nakupování zvažuje, zda určitý oděv nebo doplněk bude moci nosit do práce. Jaké šaty se nejlépe hodí do kanceláře? Na co se zaměřit při výběru látky a barevného provedení konkrétního oděvu? Doporučujeme zvolit stylizaci, která splňuje přísné požadavky dress code, ale zároveň je pohodlná, protože v ní budete trávit mnoho hodin a často intenzivně pracovat.

  Jaké šaty jsou v souladu s kancelářskými pravidly, pokud jde o vhodné oblečení? 

  Každá kancelář se řídí samostatnými pravidly pro oblékání. Existují však zásady, které jsou v tohoto typu místech univerzální. Šaty by neměly být kratší než ke kolenům a bez odhalených ramen, pokud nejsou kombinovány se svrchním oděvem. Na mnoha místech záleží nejen na střihu šatů, ale také na jejich barvě – přijatelné jsou pouze odstíny šedé, tmavě modré a černé. Někdy se ještě objevují odstíny tmavé bordó. Pravidla jsou samozřejmě stanovena na určitém místě a mohou být více či méně přísná. 

  Kde najít šaty, které jsou pohodlné a zároveň vizuálně atraktivní?

  Šaty vhodné pro kancelářský styl najdete v kolekcích nejoblíbenějších návrhářů, jako jsou BOSS nebo Gap. Online butiky mají také nabídku šatů vhodného střihu, barvy a délky. Před nákupem je vhodné zvážit, jaký typ oděvu přesně potřebujeme, abychom později neměli ve skříni tucet podobných šatů ve stejné barvě.

  Jaké doplňky zvolit k elegantním midi šatům do kanceláře?

  Jednoduché kancelářské šaty si přímo prosí o bohaté doplňky, doplněné efektními šperky nebo zdobenou kabelkou. Bohužel i při nošení do práce byste měli volit minimalistickou verzi, zejména pokud je zahrnuta v dress code. Jedinými povolenými šperky jsou často prsteny a nevisací náušnice v uších, zatímco kabelka má být ve stejných tlumených barvách jako celá stylizace. Podobně je tomu u obuvi – musí mít zabudovanou špičku a nesmí vynikat bohatým zdobením. Midi šaty jsou samy o sobě velmi elegantní, ať už pocházejí z kolekce BOSS, Gap nebo odjinud. 

  Pohodlné oblečení pro práci v kanceláři – proč je tak důležité? 

  V práci strávíte mnoho hodin – navzdory prostoru v kanceláři často velkou část tohoto času strávíte chůzí nebo stáním. Kancelářské šaty a doplňky proto musí zajišťovat volnost pohybu a pohodlí. Proto je lepší nekupovat příliš těsné střihy, i když doufáte v úbytek hmotnosti v krátké době. Hlavním kritériem by v takovém případě mělo být pohodlí.


  Marketing, copywriting, PPC a vše co se týká online propagace zajistí JMP media.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje