6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Jak vybrat družičku

  Po pohádkových zásnubách nastává čas, kdy si budete muset zvolit družičku. Pro mnoho nevěst však může existovat přehršel lidí, kterým by mohly položit otázku družičky, což může ztížit jejich výběr. Pokud jste v této situaci, pojďme se společně podívat, jak si zvolit tu správnou družičku.

  Udělejte si seznam

  více v článku...

  Proces výběru družičky může být poměrně stresující, tak proč si pro začátek nevytvořit seznam svých nejlepších kamarádek a nejbližších členů rodiny? Rozhodně to udělejte dříve, než začnete šaty pro družičku. Všimněte si, že ačkoli vám mohou být blízké ženy, jako je vaše matka, teta nebo budoucí tchyně, nebudou očekávat, že je požádáte o družičku, protože tuto roli obvykle plní vrstevnice, jako jsou kamarádky, sestry nebo sestřenice.

  Nezapomeňte, že vašimi družičkami mohou být i muži

  Neexistuje žádné pravidlo, které by říkalo, že po vašem boku nemůže stát blízký mužský přítel, když říkáte své „ano“, takže se necítíte, že byste museli vynechat chlapce-BFF ze seznamu jen proto, že není žena. Budete to mít také lehčí s tím, že nebudete muset vybírat šaty pro družičky.

  Zvažte svá očekávání od družičky a zbytku svatebčanů

  Největšími výhodami zapojení 1 nebo více družiček do svatby jsou:

  1. mohou minimalizovat váš stres
  2. mohou zvýšit vaši radost během svatebních událostí, které vedou k velkému dni.

  Mezi běžné úkoly družiček a svědkyň patří:

  • organizace svatební hostiny a rozlučky se svobodou
  • pomoc s výběrem dokonalých svatebních šatů (a šatů pro družičky, které je doplňují)
  • podpora při zvládání trémy
  • péče o další úkoly, které vám usnadní plánování svatby.

  Až budete zužovat seznam a vybírat své družičky, přemýšlejte o tom, kdo by se nejlépe hodil k tomu, aby tyto úkoly zvládl s grácií, efektivitou a dobrým přístupem.

  Zamyslete se nad tím, jak spolu vaše potenciální družičky vycházejí

  Asi každá z nás zažila to, že má dvě velmi blízké kamarádky, které se navzájem nesnáší. Ono to ani tak nevadí, jelikož se nikdy nepotkají, teda kromě vaší svatby. A pokud se nedokážete rozhodnout, můžete si za družičky vybrat ty nejmenší. Jak roztomilé bude, vybírat šaty pro malé družičky.

  Rozhodněte se, zda chcete mít sudý počet družiček a ženichů

  I když vaše svatební společnost nemusí být vyrovnaná, některé páry dávají přednost stejnému počtu družiček a ženichů, často kvůli fotografiím. Domluvte se se svým snoubencem, abyste si všimli jeho preferencí, a rozhodněte se společně. Průměr je 5 družiček a ženichů na každé straně, ale můžete jich mít, kolik si přejete.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje