6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Jak si správně vsadit? Poradíme vám

  Máte v plánu sportu nejenom fandit, ale chcete si na jednotlivá utkání také vsadit? Dnes to není zase až tak velký problém. Podívejte se s námi, jak na kurzové sázení. Právě tímto pojmem je totiž označována ona možnost, která je založena na tom, že budete sázet na jednotlivé zápasy buď konkrétních týmů, nebo jednotlivců.

  Vyberte sporty, kterým rozumíte

  Když se podíváme na současnou nabídku sázkových kanceláří, tak musíme říci, že je skutečně velmi rozmanitá. Sportů je zde na několik desítek a jednotlivých zápasů na tisíce. Není dobré sázet bezhlavě, třeba jenom podle kurzů. Vhodné je vybrat si takové sporty, kterým alespoň trochu rozumíte a o kterých máte lehké povědomí. To je cesta k úspěšné sázce. Jaké u nás jasně dominují? Z trojice nejznámějších jistě nebudete překvapeni:

  • Hokej
  • Fotbal
  • Tenis

  Zvolte známou sázkovou kancelář

  I to je poměrně důležité. Hlavně v dnešní době, kdy současná legislativa požaduje vlastnictví licence. Vybrat špatnou, tedy zahraniční, může být z tohoto pohledu problém. Pokud nechcete riskovat, vsaďte si s Fortunou, nebo s jinou tuzemskou sázkovou kanceláří. Jsou jistotou toho, že se nemusíte obávat čehokoliv nečekaného. Samozřejmostí je férový přístup, snadné podání sázky, ale mnohdy i zajímavé bonusy navíc. Ty jsou dobrou motivací hlavně pro začínající sázkaře, kteří si chtějí vše postupně zkoušet.

  Zajímejte se i o kurzy

  Nejenom, že mohou sázky přinášet zábavu a napětí. Zcela pochopitelně mohou přinášet také možnosti výhry. Ta se neodvíjí jenom od toho, kolik si vsadíte, ale odvíjí se také od toho, jak velký je kurz na vašem tiketu. Je tedy dobré sázet tam, kde patří kurzy mezi nejvyšší. Pozitivně se to podepíše na vaší výhře. Opomíjet nelze ani fakt, že více zápasy na tiketu dochází k násobení kurzu a tím k jeho zajímavějšímu růstu. Ale s ohledem na to, ž matematická šance na výhru zde může výrazně klesat.

  18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje