6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Jak fungují webové notifikace

  Webové notifikace se stávají důležitou konkurenční výhodou. Tento oblíbený marketingový nástroj vám pomůže komunikovat důležitá upozornění vašim zákazníkům. Na první návštěvu vašeho webu si tak pro ně můžete připravit nějakou zajímavou nabídku.

  Co jsou webové notifikace

  Přejete si svého zákazníka oslovit ihned poté, co navštíví vaše stránky? Využijte webové notifikace. Tato užitečná pomůcka vám pomůže se uvést tím nejlepším způsobem. Můžete svému klientu navrhnout zajímavou nabídku, nebo se třeba podělit o časově omezenou slevu. Vše, co by mohlo vašeho klienta zajímat a navést jej k nákupu právě u vás, byste měli sdělit právě pomocí webové notifikace.

  Upozornění na důležité

  Díky webové notifikaci můžete svým klientům sdělovat důležité informace, které se týkají vašeho provozu. Může se tak jednat například o otevírací dobu vašich kamenných prodejen v období svátků, nebo o důležité kontakty pro případ, že byste svůj obchod byli nuceni dočasně uzavřít. Notifikace jsou obecně důležitá upozornění, která usnadní klientům přístup k informacím, které jsou aktuální. V případě e-shopu to pak jsou ponejvíce nabídky produktů nebo slevové akce.

  Snadné ovládání

  Správa samotných notifikací přitom není vůbec složitá. Postačí vám bohatě mobilní telefon, ve kterém potřebné texty budete moci vytvářet. Pro složitější grafické návrhy pak stačí využít svého osobního počítače. Nebojte se správu těchto nastavení delegovat na své zaměstnance a vyzkoušet si, která oznámení měla největší zpětnou vazbu ze strany klientů.

  Webové notifikace slouží nejen e-shopům a obchodům, kde se nejvíce ze všeho nabízejí produkty. Skvěle fungují také u měst a obcí, nebo třeba u subjektů podnikajících v oblasti gastronomie, wellness a hotelnictví. Speciální nabídky nebo oznámení ale upotřebí skutečně všichni, kdo si přejí, aby jejich zákazník věděl o důležitých informacích a nabídkách.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje