6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Green factory kombinuje industry styl a dokonalou zeleň

  Mít doma opravdu stylový interiér dá mnoho práce. Můžete se spojit s bytovými architekty a nechat si proměnit domov do současného trendu. Green factory se uchytí v rodinném domě i paneláku. Čím se vyznačuje?

  Vítejte tam, kde vládne styl

  Není třeba nic příliš zdobit, ničemu přidávat na kráse. Když máte doma styl green factory, nepotřebujete umělé příkrasy. Celá místnost je totiž stylově čistá a dokonalá od garnýže po podlahu. Nepotřebujete žádné kudrlinky a příkrasy. Stačí si prohlédnout, čím se vyznačuje industry styl, přidat příjemné záclony bez zdobení, a dodat pořádnou dávku zeleně. Ta však má také svá pravidla.

  Industry je manifestem

  Industry bydlení je nejlepší, co si domů můžete pozvat. Skvěle se v něm bydlí, výborně se udržuje a na nic si nehraje. Příjemný domov také máte zařízený během chvilky. Industry styl je skutečným manifestem elegance a užitečnosti. Nic zde není navíc. Přiznejte cihlové stěny, dodejte interiéru pravosti a odhalte betonové plochy. Nezakrývejte krovy ani stojky. Vše hraje ve váš prospěch. Kabeláž se stane stylovým doplňkem vaší domácnosti.

  Green factory, ať žije moderní bydlení

  Když si vše zabydlíte ve stylu industry a budete mít dostatek prostoru nejen pro své myšlenky, ale také pro proudění vzduchu a energie ve svém bytu, konečně budete spokojeni. Budete mít interiér, o kterém jste dříve jen snili. Moderní bydlení je tak příjemnou změnou. A nyní přijde třešnička na dortu. Green factory je pojem, který se stále více prosazuje. O co se jedná? Do prostoru, kde vládne sklo, beton, cihly, dřevo a kov se přidá zeleň. Skutečné rostliny, které celku dodají punc originality.

  Přidejte do industry stylu pásy rostlin. Vybírejte nenáročné druhy a dejte jim dostatek prostoru. Mohou se stát ústřední dekorací obývacího pokoje, kdy budou na stěně v rovině vedle sebe kapradiny, zamiokulkas, lopatkovec a další nenáročné rostliny. Váš domov je zabydlen.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje