6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Götze je vážně nemocný, ukončí předčasně kariéru?


  Psal se rok 2014, fotbalové mistrovství světa ovládli borci okolo Joachima Löwa. Nejvíc ovšem zazářil útočník Bayernu Mario Götze, když právě v prodloužení finále proti Argentině ve 113. minutě skóroval.

  Z mladíka, který měl tehdy pouhých jednadvacet let, se stala obletovaná hvězda. Prakticky po šampionátu ale začala jeho výkonnost upadat, neobsazoval dokonce ani lavičku a z Bayernu musel v roce 2016 odejít zpět tam, kde to všechno začalo, tedy do Borussie.

  A v Dortmundu to není o nic lepší. Odehrál zatím jen 16 zápasů, naposledy na konci ledna 25 minut proti Mohuči, a další v brzké době rozhodně nepřidá.

  Už na konci února bylo oznámeno, že kvůli poruchám metabolismu vypadne Götze ze hry na hodně dlouho. A nyní se vyrojily fakta, že skvělý útočník trpí Myopatií, tedy svalovou slabostí, což je vrozená vada a pro aktivního sportovce opravdu obrovský problém.

  Je tak dost možné, že po čase dojde k dalšímu předčasnému odchodu slavného německého fotbalisty. V roce 2006 takhle přišel o velmi nadupanou kariéru Sebastian Deisler.

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje