6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Design kuchyně vždy odráží také jedinečnost jejího majitele.

  Každý z nás je člověk, ale realitu vnímá jinak, zejména na základě vlastních zkušeností. Často má na jednu věc stejný pohled více lidí a tato originalita vytváří úžasný vzor, který se na celkové tapiserii projevuje otiskem každého člověka. Při výběru kuchyně hraje roli naše jedinečnost a hotová místnost vždy prozradí i něco osobního o svém designérovi. Designové kuchyně Nolte se vyznačují pečlivě sladěnými detaily, které zvyšují komfort a funkčnost kuchyňského nábytku.

  Na detailech záleží

  více v článku...

  Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost nábytku a usnadňuje celkovou manipulaci v kuchyni. Moderné dizajnové kuchyne Nolte jsou vybaveny nejmodernějším robotickým zařízením, které potěší každého milovníka jedinečných funkčních řešení. Minimalistický design s důrazem na detail také krásně doplňuje obývací část, kdy jsou obě místnosti propojeny a společně vytvářejí kompaktní prostor, kde žije celá domácnost.

  Designové kuchyně Nolte také na Slovensku

  Výrobky německé společnosti Nolte jsou v zemi svého původu velmi oblíbené a patří k vyhledávanému nábytku několika generací. Najdete je i na slovenském trhu, kam je přivezlo architektonické studio PLAAN ARCHITEKTI. Nabídka zahrnuje celkem pět různých stylů kuchyní, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

  Součástí spolupráce je samozřejmě individuální konzultace, jejímž cílem je navrhnout kuchyni na míru každému zákazníkovi tak, aby odrážela všechny jeho preference, požadavky a originální vlastnosti.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje