6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Dámské peněženky nemusí být pouze černé

  Dámská peněženka je neodmyslitelnou součástí garderoby, stejně tak jako kabelky. Kdysi panoval názor, že je nejpraktičtější nakoupit si tyto doplňky v černém provedení, protože se jednoduše hodí ke všemu. Dalším dávno zapomenutým módním pravidlem bylo, že kabelka a boty musí být ve stejné barvě. To již dlouhou dobu dodržovat nemusíme, a tak proč se nerozšoupnout i při výběru peněženky?

  Co třeba taková dámská peněženka růžová, nebo červená? Růžová je „mladá červená“ a působí velice ženským a mladistvým dojmem. Mnohé dámy nenosí ani růžové odstíny, protože mají strach, že by působily infantilním dojmem. To však není pravda. Růžová dokáže rozzářit pleť, ubere roky navíc, vyberete-li si správný odstín, budete působit opálenějším dojmem. Růžová nabízí celé spektrum odstínů – od fuchsiové, přes jahodovou až po pudrovou růžovou, která skvěle ladí s bílými a béžovými kousky vašeho šatníku.

  Osvěžte svůj outfit výraznými doplňky, není důvod, proč by vaše dámská kožená peněženka nemohla být klidně růžová, budete při placení k nepřehlédnutí. Chybu neuděláte, ani když si pořídíte peněženku červenou. Číňané věří, že červená peněženka do života přitahuje bohatství.

  Chcete při výběru peněženky poradit? Doporučujeme vám e-shop peněženky-ahal.cz, kde mají velice zdařilý zákaznický servis, a dokáží vám pomoci vybrat tu pravou peněženku podle vašich představ. Prodávají pouze kvalitní a ověřené výrobky, takže budete při nákupu maximálně spokojená.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje