6.6 C
Prague
Pondělí, 26 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Chladící kontejner či mrazící kontejner – vyberte to pravé pro své potřeby

  Pokud sháníte chladící či mrazící kontejnery, důležitou otázkou je, zda preferujete nákup, nebo pouze pronájem. Pronájem může být vhodným krátkodobým řešením, ovšem v nabídce najdete i dostupné kontejnery k prodeji.

  Chladící kontejner

  Spolehlivý chladící kontejner je nezbytností pro přepravu různého zboží. V nabídce najdete kontejnery, které jsou použité, či nové. Skvělou volbou jsou kontejnery po jedné cestě. Ty vypadají v podstatě jako nové – objevit se mohou drobné estetické vady. Ovšem ty nijak neovlivňují funkčnost kontejneru. Získáte tak spolehlivé řešení, ať už plánujete přepravovat cokoliv. Výběr, zda kontejner koupit, či raději pronajmout, už pak záleží pouze na vás.

  Mrazící kontejner

  Kromě chladících kontejnerů v nabídce můžete najít i ty mrazící. Každý chladící a mrazící kontejner, který si můžete zakoupit či pronajmout, je odzkoušený, a tedy i plně funkční. Dostupné jsou různé rozměry kontejnerů. Vybaveny jsou kvalitní chladící technikou od firmy DAIKIN, CARRIER, nebo THERMOKING. I v tomto případě samozřejmě můžete najít kontejnery na prodej, či se rozhodnout pro pronájem kontejnerů.

  Další nabídka

  Společnost specializující se na prodej a pronájem kontejnerů toho nabízí mnohem více, než chladící a mrazící kontejnery. To pravé proto najdete i pro jiné situace. Vybírejte ze skladových, přepravních, či třeba modifikovaných kontejnerů, které najdou různé využití. Samozřejmostí je dodání kamkoliv po celém světě, nemusíte si tak s dopravou dělat žádné starosti. Pronájem je možný k dopravě zboží kamkoliv po světě, hodí se tak i pro lidi, kteří se nezdržují dlouhodobě v České republice.

  Rozmanitá nabídka dává na výběr každému, ať už hledáte kontejner pro jakýkoliv účel – přepravu zboží, kancelářské kontejnery či modulové domy a mnoho dalšího.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje