6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Braňte se před nechtěnými vysokými výdaji, kterým lze předcházet

  Nejen dnes, kdy všechno zdražuje, ale v podstatě v průběhu celého svého života se většinou snažíme ušetřit a zbytečně neplýtvat. Zvláště tehdy, kdy máme na výběr z více možností, nebo když můžeme vlastní šikovností dospět k levnějšímu zboží či službám, je radost z úspory ještě větší. Na čem všem můžeme ušetřit nemalé peníze ročně?

  Chraňte váš počítač antivirovým programem

  Možná by vás úspora pořízením antivirového programu zprvu nenapadla. Ale pokud se zamyslíte nad tím, kolik škody ročně napáchá počítačový virus v domácnostech, ale především v národních i mezinárodních společnostech, jsou škody obrovské. Přitom investice do antivirového programu není vůbec závratná, často si můžete vyzkoušet provoz na dobu jednoho měsíce a podobně zdarma, a až pak se rozhodnout, zda si jej koupíte, nebo ne. Dozvíte se, kolik útoků odvrátil, kolik zpráv zařadil do spamu a podobně.

  Znáte zelenou elektřinu?

  Další způsob, který vám může přinést zajímavou roční úsporu, jsou vlastně dodavatelé zelené elektřiny. Kupříkladu zelená elektřina EPET je z obnovitelných zdrojů od férového dodavatele. Všechna dodávaná energie EPET k vám poputuje jen z obnovitelných zdrojů, navíc na rok zcela bez poplatku. Čím více zákazníků bude odebírat zelenou energii, tím více pomůžeme životnímu prostředí. Aktuálně je zájemců o tuto energii a přechod od původního dodavatele značný, proto může vyřízení převodu smlouvy trvat o něco déle, než běžně.

  Sledování internetové televize

  Ušetřit můžete i tím, že využijete některý z výhodných základních balíčků, které nabízí internetová TV. Se zimní slevou, která aktuálně probíhá, ušetříte až 1 350 Kč. První 3 měsíce budete sledovat víc než 120 kanálů z balíčku Velký jen za 200 Kč. Jako dárek navíc dostanete Dobře naladěnou deskovku.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje