6.6 C
Prague
Pondělí, 26 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Autorizovaný servis značky Škoda vám bude vždycky asistovat

  Pokud jde o výběr automobilu, mají mnozí Češi naprosto jasno. První volbou je pro ně domácí tradice, klasika a model, na který se mohou spolehnout. Tedy vlastně takový, co pochází z dílny světoznámé automobilky v Mladé Boleslavi.

  Sázka na tuto kartu znamená spolehlivost, a to i proto, že jsou k dispozici kvalitní autorizované servisy, na něž se můžete obrátit v případě různých starostí. Nebo jde jenom o preventivní prohlídku? I ta může zjistit, že nějaká malá závada do budoucna hrozí přerůst v něco mnohem významnějšího. Ušetří tedy peníze, ale i spoustu nervů do příštích měsíců.

  K dispozici je také předplacený servis

  Doplňková služba, která potěší každého majitele vozu Škoda? Neplatí jen pro nováčky, co právě sjeli z výrobní linky. Autorizovaný servis Škoda Praha nabídne originální díly, na které bude maximální možný spoleh, samozřejmostí je i záruka na provedenou práci. Potřebujete vyměnit olej nebo se podívat na filtry? I tehdy pomůže servisní technik se vším, co je právě zapotřebí.

  Předplatit si tedy můžete až pětiletý servis, ve kterém je vše podstatné, co bude vás vůz potřebovat. A v neposlední řadě, pravidelná návštěva servisu je totéž, co pravidelná návštěva zubaře nebo jiného specialisty. Nic nelze nechat náhodě, zvláště pokud vás trochu bolí zub, že?

  Nikdy nevíte, co vás na silnicích potká

  České komunikace jsou dobře udržované, máme i pestrou síť dálnic. Potud je vše v pořádku. Ale co když přijde nečekaná nehoda nebo auto v polovině důležité cesty vypoví službu? Potom je třeba zavolat do servisu a poradit se, co dál dělat. Značka jako Škoda má popularitu už po desetiletí a platí za skutečné české rodinné stříbro. Pokud jí dáte přednost, neuděláte chybu, a to ani v silné zahraniční konkurenci. Mladá Boleslav je totiž místem, kde je automobilům přáno!

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje