WTA v Katowicích: Semifinále je bez jasné favoritky

Letošní ročník tenisového turnaje WTA tour ve slezských Katowicích pozná určitě překvapivou vítězku. Do turnaje kvůli onemocnění nenastoupila světová trojka Agnieszka Radwaňská z Krakova, která by ale příští víkend měla být již k dispozici hrající kapitánce polského fedcupového celku, dvaatřicetileté Klaudii Jans-Ignatikové. Ve Wroclavi nastoupí za Polsko proti Tchaj-wanu ještě třiadvacetiletá Paula Kanepiová a o rok starší Magda Linnetteová, která se dostala na turnaji v Katowicích až do čtvrtfinále, ale prohrála 2:6 a 4:6 s Paulou Permentierovou z Francie.

Ve čtvrtfinále vypadla další favoritka, Italka Schiavoneová se Slovenkou Dominikou Cibulkovou 5:7 a 1:6. V semifinále je po boji i Lotyška Ostapenková, která ve třech setech zdolala další favoritku Timeu Babosovou z Maďarska a také Italka Giorgiová, která po třísetové bitvě porazila Belgičanku Flipkensovou.

Dnes se na turnaji v Katowicích hrají semifinálová utkání: Ostapenková (Lotyšsko) – Giorgiová (Itálie), Cibulková (Slovensko) – Permantierová (Francie)

Zprávy ze světa politiky a ekonomiky bez cenzury:
www.yahooportal.eu


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com