Vinciové vykradli rodný dům, připravili ji o všechny tenisové trofeje

Italská fedcupová reprezentantka Roberta Vinciová přišla během své pravděpodobně poslední sezóny o trofeje, které získala během celé své kariéry. Finalistka US Open z roku 2015 na instagramu uvedla, že její rodný dům v Tarantu byl před několika dny vykraden.


Právě v Tarantu se Roberta Vinciová narodila před čtyřiatřiceti lety a přestože nyní moc na březích Jónského moře v městečku, kde sídlí arcibiskup Vinciová nežije a dává přednost své rezidenci v sicilském Palermu, trofeje měla uschované v rodném domě v Tarantu. „Skupina zlodějů ukradla cenné předměty, včetně těch, jejichž finanční hodnota je neporovnatelná s tou pro mě emocionální. Odnesly poháry a medaile, které jsem získala během kariéry,“ napsala čtyřiatřicetiletá Vinciová.

Zkušená tenistka nespecifikovala, zda jí byly odcizeny všechny trofeje a zda byl mezi nimi i stříbrný talíř, který dostala po porážce s krajankou Flavií Pennettaovou ve finále US Open před dvěma lety. Během kariéry Vinciová získala deset titulů ve dvouhře a neuvěřitelných pětadvacet ve čtyřhře, Itálii pomohla čtyřikrát vyhrát Fed Cup. Vinciová také uvedla, že ať už jí trofeje sebral kdokoli, nemohl ji připravit o „vzpomínky, slzy, pot, snahu, oddanost, úsměvy a oběti, které vedly k dosažení těchto cílů“.

Během kariéry si Vinciová vydělala kolem jedenácti miliónů amerických dolarů a ve svých 34 letech končí s kariérou. Věří, že se její trofeje najdou.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *