Šarapovová se vrátí na kurtech Kalifornské univerzity

Ruská tenistka pocházející ze Sibiře a žijící střídavě na Floridě a v Moskvě – Maria Šarapovová dostala divokou kartu od pořadatelů turnaje ve Stanfordu, který začne 31. července. Pětinásobná grandslamová vítězka se tak v areálu prestižní kalifornské univerzity vrátí na kurty po zranění, které ji připravilo o travnatou část sezóny, včetně kvalifikačního turnaje do Wimbledonu.


Třicetiletá Šarapovová si poranila stehenní sval 16. května na antukovém turnaji v Římě. Vzhledem k tomu, že kvůli své dopingové minulosti nedostala divokou kartu od organizátorů grandslamového Roland Garros, měla mít pauzu až do začátku turnajů na trávě. Slavná Ruska dostala pozvání od pořadatelů turnaje v Birminghamu a plánovala absolvovat kvalifikaci ve Wimbledonu, k čemuž ji opravňovalo její žebříčkové postavení. O víkendu však aktuálně 173. tenistka světa oznámila, že kvůli natrženému svalu letos na trávě startovat nebude.

Šarapovová se vrátila k tenisu v dubnu po patnáctiměsíčním trestu za meldonium. V hlavních soutěžích turnajů WTA Tour tak vzhledem k nízkému postavení na žebříčku mohla startovat jen díky divokým kartám od pořadatelů, což část expertů a soupeřek Šarapovové kritizovalo a označovalo za protekci.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup