Preview semifinále Fed Cupu: Reprezentace ČR na Floridě bez hvězd?

Reprezentace ČR nastoupí v Saddlebort Resortu v Tampě na Floridě proti domácím Američankám v roli mírných favoritek, přestože našemu týmu budou chybět ta největší tenisová esa let minulých. Češkám v Americe chybějí tradiční opory. Petra Kvitová je zraněná a trio Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová se kapitánovi omluvilo.


Američanky hrají bez sester Williamsových. A jedničkou týmu je Coco Wandeneghe, do čtyřhry Američané počítají s Bethanie Mattek-Sandsovou, tajnými trumfy domácích mají být Lauren Davisová a Shelby Rogersová, přesto naše hráčky jsou na žebříčku mnohem výše. Kapitán Petr Pála má k dispozici Kristýnu Plíškovou, Kateřinu Siniakovou a Denisu Allertovou a pochopitelně nejmladší členku týmu Markéta Vondroušovou, rodačku ze Sokolova a mladou, překvapivou a čerstvou vítězku turnaje ve švýcarském Bielu.

První přijela do Tampy žebříčková jednička týmu Siniaková, která dorazila z kolumbijské Bogoty. Ta bude zřejmě hlavní oporou do dvouhry. Kdo jí doplní, zůstává otázkou. Nabízí se čerstvá vítězka turnaje WTA Vondroušová. Přesto mohou Američanky naše favoritky zaskočit.
V druhém semifinále, které se hraje v Minsku v hale narazí domácí borkyně ve složené Govorotsová, Babalenková, Sasnovičová a Lapková s kapitánem Eduardem Dubrou na favorizované Švýcarky Timeu Bacszinskou, Viktorii Golubičovou a dvě dívenky s československými kořeny – mladičkou Belindu Benčičovou a už vlastně veteránku pro čtyřhru Martinu Hingisovou. A navíc hostující celek povede zkušený hráč a trenér Heinz Günehardt. Ale pozor, Bělorusky už zaskočily větší favoritky.

Slovenky hostí v Bratislavě v zápasu druhé divize Nizozemky a za Slovensko by měla nastoupit i vítězka Turnaje mistryň Dominika Cibulková.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup