Lucie Šafářovou tentokrát s Mattekovou titul nezískala

Česká tenistka Lucie Šafářová a americká tenistka Bethanie Matteková-Sandsová druhý letošní start v druhou trofej nepřetavily. Týden po triumfu v Miami prohrály finále na antuce v Charlestonu, když podlehly Francouzkám Caroline Garcíaové a Kristině Mladenovicové.

Česko-americký pár, který loni dobyl Australian Open a Roland Garros, tak po sérii osmi vítězství přišel o letošní neporazitelnost a na 11. společném turnaji nevybojoval už šestou trofej. Zápasovou bilanci mají nyní 37-6.

Světová pětka ve čtyřhře Šafářová vylepšila v 11. deblovém finále prohrála teprve podruhé v kariéře, třetí hráčka deblového žebříčku Matteková marně usilovala o jubilejní 20. triumf.

Šafářové se sice začalo dařit ve čtyřhře, ale ve dvouhře po nemoci ještě nevyhrála. Ve čtyřech letošních zápasech neuhrála dosud ani set. V příštím týdnu se omluvila ze zápasu Fed Cupu a bude trénovat. Pak by ji měly čekat turnaje ve Stuttgartu a v Praze.

Dvaadvacetileté Francouzky, které letos chtějí startovat na olympiádě, dnes získaly první společný titul. Bývalá wimbledonská finalistka Mladenovicová získala 13. deblový titul, Garcíaová v jedenáctém finále uspěla teprve třetí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com