Laver Cup v Praze: Evropa – výběr světa, Berdych čeká na rozhodnutí Borga


Až skoro za rok se v Praze uskuteční první ročník Laver Cupu, v němž se utká tým Evropy s výběrem světa. Světové hvězdy se v české metropoli představí 22. až 24. září 2017 a do té doby musí být všechno perfektně připraveno. Manuál, jak co udělat, aby vše běželo jako na drátkách, organizátoři nyní ladí na pracovním mítinku přímo v hale.

Organizátoři dolaďují celý koncept Laver Cupu, proto si nechali nalepit na plochu lajny dvorce a natáhnout síť. Na ploše stála i židle hlavního rozhodčího a ohrádky pro čárové sudí. Také byly povytažené tribuny, aby se vidělo, jak je využít.

Laver Cup má vzor v golfovém Ryder Cupu. Evropský tým povede jako kapitán Švéd Björn Borg a jeho protějškem bude Američan John McEnroe. Jistá je účast Rogera Federera a Rafaela Nadala, ideální pro fanoušky by byl start Čecha, nejspíš Tomáše Berdycha. Borg má k dispozici dvě takzvané divoké karty a může tedy nasadit do týmu Evropy i domácího borce.

Laver Cup, akce vymyšlená na poctu Australanu Rodu Laverovi, by se měl konat každý rok v září s výjimkou roku, v němž se uskuteční letní olympijské hry. Už je jasné, že v roce 2019 bude ve Spojených státech a pak znovu v Evropě.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup