Kvitová vrátila prstýnek a je bez snoubence

Necelý půl rok od zasnoubení se Petra Kvitová se svým snoubencem hokejistou Radkem Meidlem rozešla. Už na turnaji v Madridu hrála bez prstýnku. Petra Kvitová tvořila pár s Radkem Meidlem necelé dva roky.


Loni v listopadu ji třinecký hokejista, který hrál v polské nejvyšší soutěži, ale také v prvoligovém Prostějově a také vybojoval s Frýdkem-Místkem postup do 1. ligy WSM, požádal o ruku a tenistka řekla ano, i když žádost prý nečekala takhle brzy. Svatbu do roka a do dne rozhodně neplánovala. A plánovat už ani asi nebude! Před turnajem v Madridu se Petra s Radkem Meidlem rozešla.

„Nehrála jsem s prstýnkem, protože jsme se s Radkem rozešli,“ řekla česká tenisová jednička. Bulvárním novinám prostřednictvím mluvčího vzkázala: „Radkovi jsem ho samozřejmě vrátila, když to nedopadlo tak, jak jsme si ještě před půl rokem přáli.“ Petra Kvitová, rodačka z Fulneku, v minulosti tvořila pár také s tenisty Adamem Pavláskem a Radkem Štěpánkem.

Šestadvacetiletá Kvitová si letos zahrála pouze jednou v semifinále a vinou špatných výsledků poprvé od září 2013 vypadla z Top 10 světového žebříčku WTA.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com