Federer už po operaci trénuje, slavný Indian Wells vynechá

Švýcarský tenisový mág Roger Federer se nezúčastní prvního letošního turnaje série „Masters 1000“ v březnu v americkém Indian Wells. Čtyřiatřicetiletý Švýcar na sociální síti facebook uvedl, že nechce uspěchat návrat na ATP tour po operaci kolena, byť už začal s přípravou. Hrát bude až v dubnu na evropském Masters turnaji v Monte Carlu.

Federer si poranil meniskus den po vyřazení v semifinále Australian Open a začátkem února se podrobil artroskopickému zákroku. Přišel tak o plánované starty na turnajích v Rotterdamu a Dubaji. Rehabilitace Rogera Federera nicméně probíhá velmi dobře, má za sebou spoustu dobrých tréninků na kurtu i v tělocvičně. Nicméně rok předního světového tenisty je dlouhý, takže nechce uspěchat a vrátit se moc brzo.

Turnaj v Indian Wells startuje 10. března, následně se hraje další velký podnik v Miami, který ale Federer v posledních třech letech stejně dvakrát vynechal.

Čtyřiatřicetiletý tenista Roger Federer má letos na kontě dva turnajové starty. V Brisbane prohrál ve finále s Kanaďanem Milosem Raonicem, na Australian Open v semifinále s pozdějším vítězem Novakem Djokovičem ze Srbska.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *