Favorité US Open v ohrožení: Murray se trápil, Wawrinka odvracel mečbol

Zcela nečekané problémy měl ve třetím kole závěrečného grandslamového podniku sezóny US Open Brit Andy Murray. Druhý nasazený Skot zdolal čtyřiatřicetiletého Itala Paola Lorenziho, který byl na grandslamu takhle daleko poprvé (ve 3. kole), až po 3 hodinách a 20 minutách ve čtyřech setech.

Třetí nasazený Švýcar Stan Wawrinka se ve třetím kole US Open ocitl na okraji vyřazení, přesněji řečeno byl jeden míček od vyřazení, když ho více než čtyři hodiny trápil Brit Dan Evans. Ten byl ještě loni na žebříčku až v osmé stovce, ale letos postoupil na 64. místo a v New Yorku měl na dosah své první grandslamové osmifinále. V tie-breaku čtvrtého setu měl mečbol, ale Wawrinka ho vítězným volejem odvrátil a pětisetové drama dotáhl do vítězného konce zkušenější Šýcar Wawrinka.

Poprvé ve 4. kole US Open se ocitl Chorvat Ivo Karlovič, který v New Yorku porazil ve třech setech velkou domácí naději – devatenáctiletého Američana Jareda Donaldsona a v 37 letech postoupil poprvé tento dlouhán a rekordman v počtu es do osmifinále US Open. V něm se střetne s Japoncem Nišikorim.

INFO pro živnostníky www.zivnostenskykuryr.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com