Chystá se tenisová svatba roku


Italská tenistka Flavia Pennettaová a italský daviscupový reprezentant Fabio Fognini oznámili datum své svatby. Čtyřiatřicetiletá vítězka loňského US Open a její o více než pět let mladší partner budou mít obřad 11. června 2016 v katedrále v Ostuni. Slavní italští tenisté Flavia Pennettaová a Fabio Fognini se znají od dětství. Pár tvoří od února 2014, loni v červnu se zasnoubili.

A nyní už připravují svatbu, kterou si naplánovali na 11. června 2016. Tedy na období mezi Roland Garros a Wimbledonem. Oddáni budou v katedrále třicetitisícového města Ostuni v italské provincii Brindisi, která leží na jihovýchodě Itálie. Hostinu, která by měla být podle italských tradic velkolepá, si italský pár plánuje dle webu gazzetta.it do krásného hotelu na pobřeží Jaderského moře. „Před dvěma a půl lety jsme se šli bavit jako přátelé,“ vzpomíná Pennettaová na začátek milostného vztahu a dodává: „Nikdo z nás to nečekal, oba jsme měli svého partnera.

Seděli jsme doma na gauči a políbili jsme se. Byl to zvláštní polibek, protože to vypadalo, jako bychom vždy věděli, že spolu strávíme celý život!“ Flavia Pennettaová v nedávném rozhovoru pro deník Punto de Break uvedla, že Fognini je ten pravý, jelikož je věrný. S nevěrou má Italka Pennettaová své zkušenosti, když chodila se španělským tenistou Carlosem Moyou, načapala ho při nevěře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com