Postup Pasos Pardubice do finále

Jedno vítězství dělilo pardubické softbalisty od postupu do finále 2. ligy mužů v softbale. Z Ledenic si pardubičtí Pasos přivezli 2 vítězství, které však museli potvrdit v domácí Krtkově aréně. Poslední krok ale bývá vždy ten nejtěžší. A tak tomu také odpovídal průběh utkání, který Pasos nezačal nejlépe.

Nadhazovač Jan Čech sice ukazoval svoji kvalitu od začátku utkání, ale byla na něm vidět až příliš velká nervozita z tak důležitého utkání. Nakonec i přes jeho velkou snahu se Pardubicím nepovedlo během první směny ubránit ledenický útok a ledeničtí Žraloci se tak dostali do vedení 1:0. Dlouho se nepovedlo Pardubicím vyrovnat, ale zároveň nedovolily Ledenicím znovu bodovat. To se nakonec povedlo Pardubicím. A to i díky homerunu v podání Jana Čecha.

Pardubice už své vedení udržely a postupně přidaly ještě další body. Domácí potom pečlivě soupeře bránili a zaslouženě nakonec vyhráli 5:1. V sérii celkově vyhráli pardubičtí Pasos 3:0 a postoupili do finále 2. ligy, kde se střetnou s Painbusters Most o postup do extraligy.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com