Po víkendu známe finalisty baseballové extraligy


Již potřetí v řadě se ve finále extraligy v baseballu střetnou týmy Kotlářka Praha a Draci Brno. Po druhém semifinálovém víkendu je jasné, že finále z předešlých dvou sezon se bude opakovat a že se bude opět na co dívat.

Pražský tým jel na hřiště Arrows Ostrava s dvoubodovým vedením z domácích utkání a v sérii hrané na tři vítězné zápasy už stačilo proměnit pověstný matchball. To se Kotlářce povedlo hned při první sobotní příležitosti a po přesvědčivém vítězství 9:4 mohli hráči slavit. Na nadhozu si vítězství připsal odchovanec Kotlářky Marek Červenka.

Brněnští Draci měli cestu do finále o něco složitější, když na svém domácím hřišti podlehli soupeřům z Techniky Brno a po prvním víkendu byl tedy stav série 1:1. Nicméně ne nadarmo jsou Draci z Brna dlouholetými vládci extraligy a v obou sobotních utkáních přesvědčivě zvítězili. Výsledky 6:3 a 9:4 posunuli obhájce titulu do finále. Lví podíl na těchto výsledcích měl reprezentant Přemek Chroust, který za sobotu zaznamenal neuvěřitelné 4 homeruny.

Brněnský tým je nejlepším týmem české baseballové historie a v posledních letech jsou pražané jejich zdatnými soupeři v boji o titul. V letošním finále už Kotlářka jistě nebude chtít zažít zklamání a bude chtít svého soupeře konečně porazit. Finálová série začíná v sobotu 12.9. v Brně a my budeme při tom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com