Překvapení v Pardubicích – BUC-STE 27:27

Zápas 3.kola ČLAF B (II. Česká liga amerického fotbalu) mezi týmy Bucks Pardubice a Ostrava Steelers skončil překvapením. Ostravský tým, který přijel do Pardubic v roli jednoznačného favorita, také se již v první čtvrtce dostal do vedení.

Houževnatý tým druholigového nováčka však postupně převzal otěže a do poločasu otočil na 14:7 po dvou downech (run+pass) Justene Edwardse.

Po poločase sice Ostrava znovu srovnala, ale domácí ještě stačili po 62y solo runu Joshuy Henryho zvýšit na 20:14. Oceláři však ukázali své zkušenosti a zápas uchopili do svých rukou, opět  tak došlo k otočení průběžného výsledku. Mladý domácí tým se ale severomoravských mazáků nezalekl a důslednou obrannou hrou a promyšlenou akcí na konci zápasu (12y run + 2pt pass) zvládl srovnat na konečných 28:28 a vytvořit jedno z velkých překvapení počáteční fáze ročníku 2015.