Pardubičtí Stallions obhájili čelo tabulky Divize II.

Ostravští Oceláři se do Pardubic vrací po týdnu (minule remizovali s Bucks) a chtěli si v prosluněném odpoledni spravit reputaci z minulého zápasu. Bohužel pro ně, domácí borci začali zhurta a po třech touchdownech na velkou vzdálenost (Wajtr/Kaufmann/Plaček) vedli již 18:0. Po změně stran se však obrátila i karta a druhou čtvrť ovládli Ostravští. Nejdříve Field goalem Daniela Merty a následně dvěma TD O.Chmely a D.Dvorského zvládli korigovat skóre na průběžných 18:16. O poločase si domácí za ledabyle ztracený náskok vyslechli „své“. Třetí perioda nepřinesla bodově nic, až do doby kdy Jan Beneš minutu před koncem úspěšně přijal 31y pass od hvězdné posily Hřebců, američana Scotta Dohertyho. V poslední čtvrtině se ukázala síla navrátilce ze zahraničního angažmá Petra Plačka, dvěma runy zvyšuje až na 37:16. Ostravští ale svoji kůži nedají lehko a místy se uchylují i k poněkud nesportovnímu chování. Za souboj mimo hru dokonce Ondřej Maštalíř dostává osobní trest a zápas pro něj končí. Poslední k čemu se Steelers zmůžou je 4y touchdown Dominika Dvorského. Tím je skóre zpečetěno na konečných 37:23. Stallions tedy získávají další zářez na letošní pažbu a díky své 100% úspěšnosti oprávněně okupují čelo tabulky.