Loni o Vánocích se mistr světa ženil, letos se rozvádí


Manželství bývalého mistra světa formule 1 Jensona Buttona s modelkou Jessicou Michibataovou nevydrželo ani rok! S japonsko-argentinskou kráskou tvořil britský pilot formule 1 pár od roku 2009, svatbu měli loni o Vánocích na Havajských ostroveck. Před těmito vánočními svátky ale hvězdný pár oznámil, že se rozešli.

„Jenson a Jessica se rozhodli jít každý svou cestou, ve velmi přátelském duchu. Nikdo jiný v tom není,“ citovala agentura BBC Buttonova mluvčího.

Světový šampión nejrychlejších závodních strojů naší planety z roku 2009 má za sebou třetí nejhorší sezónu v kariéře. Stáj McLaren se po přechodu k motorům Honda v seriálu F1 trápila a pětatřicetiletý Brit obsadil až 16. místo v celkovém pořadí Mistrovství světa formule 1, když bodoval jen ve čtyřech závodech.

A aby toho nebylo málo, musí bývalý mistr světa Jenson Buton zaplatit modelce s japonskými geny a argentinským občanstvím 1,2 miliónu amerických dolarů. „krásný vánoční dárek dostala Jessica loni a možná ještě lepší letos,“ komentoval vánoční zprávy argentinský deník La Plata. Jessica se nevyjadřovala. Ostatně, kvůli 1,2 miliónu US dolarů by mlčely asi i větší celebrity.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com