Za čínského nováčka v KHL bude hrát i slovenský útočník Bakoš


p style=“text-align: justify;“>Ruským hokejovým svazem vedená Kontinentální hokejová liga se netají tím, že se chce rozrůstat směrem na východ, tedy do Japonska, Jižní Koree a především do Čínské lidové republiky. Novým týmem KHL je celek Red Star Kunlun sídlící v Pekingu, který se rozhodl angažovat slovenského útočníka a doposud hráče Bílých Tygrů Liberec Milana Bakoše.

Podle oficiálních internetových stránek Slovenského hokejového svazu SZLH Milan Bakoš neváhal a na nabídku nováčka Kontinentální ligy okamžitě kývl, přestože ho teď čeká dlouhý přesun do hokejově exotické krajiny. Kunlun Peking je vůbec prvním čínským týmem, který se v KHL představí.

Slovenský reprezentant má za sebou excelentní sezónu, v níž se zařadil mezi opory týmu trenéra Filipa Pešána. Účastník posledního mistrovství světa v barvách Slovenska se zaskvěl 44 body v kanadském bodování za 22 branek a stejný počet nahrávek, dohromady za dvě sezony u Bílých Tygrů nastřádal 69 bodů ve 114 utkáních. A rozhodl finálový souboj se Spartou.

Naopak dlouholetý účastník KHL Slovan Bratislava se netají tím, že těžko shání peníze na novou sezónu KHL, přestože loni se probojoval klub z hlavního města Slovenska do play-off, kde ho vyřadil slavný klub CSKA Moskva.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com