V Bratislavě schválili model nového ročníku Kontinentálního poháru


V hlavním městě Slovenska, v Bratislavě, dnes odstartovalo Mistrovství světa v in-line hokeji za účasti i naší reprezentace a při této příležitosti zasedala i Mezinárodní hokejová federace IIHF a dohodla se na nové podobě Kontinentálního poháru (Continental Cup) 2017/18. Poslední ročník vyvrcholil turnajem ve francouzském Rouenu, na kterém netriumfoval domácí HC Rouen, ale překvapivě britský tým Nottinghamu.

Po čtyřech letech se do soutěže vrací Estonsko, konkrétně tým Narva PSK a premiérově bude v Continental Cupu startovat klub z Islandu (Esja Reykjavik). Vedení soutěže, v jejímž čele stojí zástupce Slovenského hokejového svazu SZLH Igor Němeček se dohodlo, že v kontinentálním poháru bude startovat sedmnáct týmů ze sedmnácti zemí.

Kontinentální pohár 2017/2018 začne prvním kolem na přelomu září a října v srbském Bělehrade, druhé je na programu od 20. do 22. října (lotyšská Riga, kde hraje tým KHL Dinamo a klub lotyšské nejvyšší soutěže Prizma a rumunský Brašov hrající MOL ligu), třetí kolo se odehraje 17. – 19. listopadu (dánsky Rungsted a italský Rottem, hrající italsou, ale i Alpskou ligu) a finálový turnaj by se měl hrát 12. – 14. ledna 2018, o pořadatelství má zájem Slovensko a Velká Británie

Kontinentální pohár má za sebou už 20 ročníků.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup