Utkáním hvězd NHL: Jágr má strach z bitkaře Scotta


S tradičním humorem reagoval Jaromír Jágr na svou nominaci na Utkání hvězd NHL, které se bude hrát 31. ledna v Nashvillu. Třiačtyřicetiletý útočník původně žádal fanoušky, aby pro něj nehlasovali, protože by nový formát utkání tři na tři nemusel fyzicky vydržet, avšak podle posledních zpráv se tento model alespoň letos hrát nebude! Nyní čtvrtý nejproduktivnější hráč historie NHL Jaromír Jágr komentoval fakt, že příznivci v hlasování vybrali za kapitána nejen jeho, ale i bitkaře Johna Scotta z Arizony.

O čtyři zuby přišel Jágr v utkání NHL s Ottawou, pak přihrál na gól a pomohl Floridě k vítězství nad Senátory z Ottawy 2:1 po samostatných nájezdech. „Obávám se, že rvačka s Johnem Scottem mě zabije určitě,“ napsal Jágr na twitteru a uvedl i Scottovy parametry 6,8 stop (203 centimetrů) a 300 liber (136 kilogramů), přičemž hmotnost pořízka s 11 starty a jednou asistencí v této sezóně NHL nadsadil přibližně o 40 liber (18 kilogramů).

Jágr ovládl hlasování mezi hráči Atlantické divize, byl zvolen kapitánem a poprvé od roku 2004 by se měl opět All Star Game zúčastnit. Dalšími kapitány jsou Patrik Kane z Chicaga (Centrální divize), Alexandr Ovečkin z Washingtonu (Metropolitní divize) a Scott (Pacifická divize), který se stal další hříčkou hlasování fanoušků.

Loni se například dostal do výběru lotyšský útočník Zemgus Girgensons díky obrovské podpoře z rodné země. V sezoně 2006/07 to zase byla snaha dostat na All Star Game obránce Vancouveru Roryho Fitzpatricka, která těsně nevyšla.

Třiatřicetiletý Scott, který má v NHL bilanci 285 utkání, 11 bodů a 542 trestných minut, doufal v průběhu hlasování, že k jeho nominaci nedojde. Nyní potvrdil, že se prestižní exhibice zúčastní.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Utkáním hvězd NHL: Jágr má strach z bitkaře Scotta

Komentáře nejsou povoleny.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com