Tenkrát v Kometě končí. Klub hlásí i další změny


Kometa Brno hlásí změny ve svém kádru. Novým přírůstkem je dvaatřicetiletý Američan Dan Spang, jenž naposledy působil v KHL (Torpedo Nizhny Novgorod). Dobré jméno si udělal předchozí sezony, kdy podával velmi slušné výkony ve finské nejvyšší soutěži. „Je to hráč, který dobře bruslí, finská liga je tím známá. Měl v ní dobré výsledky, pak ovšem odešel do Ruska zkusit KHL, kde se eliminovali cizinci,“ říká na adresu zadáka trenér Alois Hadamczik na klubových stránkách Komety.

Brněnský klub se po důkladném uvážení rozhodnul hráče podepsat. „Byla možnost jej získat, ověřilovali jsme si jeho kvality, reference a informace jsou velmi dobré, proto jsme se rozhodli pro jeho angažování.Potřebujeme trošku agresivnějšího hráče, který více bruslí. Měl by se zařadit po bok Tomáše Kaberleho,“ naznačil kouč.

Vedení dále již nepočítá se službami Petra Tenkráta, který byl u mužstva na zkoušce. „Je pravdou, že jsme za něj hledali náhradu, ale nakonec jsme se rozhodli, že mužstvo je věkově hodně nahoře a do čtvrté pětky budeme zařazovat co nejvíc mladých hráčů,“ doplnil Hadamczik.

Šanci probojovat se do kádru dostane také lonšnký mistr z Litvínova, obránce Petr Štindl, jehož si Kometa vytáhla na zkoušku. „Vyzkoušíme jej, chtěl bych jej vidět v tréninku. Budeme s ním a s celým týmem i nadále pracovat,“ uzavírá Alois Hadamczik.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup