Stehlík se vrací zpět do extraligy, posílí Třinec


V EBEL lize odehrál jediné utkání a už si to znovu mašíruje směr Česko. Poté, co Richard Stehlík nedávno ukončil spolupráci s brněnskou Kometou, se vydal zkusit nové dobrodružství do rakouského Villachu. Ve smlouvě měl klauzuli, že v případě zajímavé nabídky může odejít. A tak se také stalo.

Ocelářům z Třince po včerejším utkání s Karlovými Vary pořádně nakynula marodka v obranných řadách. Z utkání postupně odstoupili nejprve útočník Ján Sýkora, následovali tři beci v rychlém sledu – Rostislav Klesla, Vladimír Roth, Tomáš Linhart. A tak vedení Slezanů na vzniklou situaci reagovalo povoláním ostříleného obránce se zkušenostmi ze slovenské reprezentace.

Registrovali jsme i zájem jiných klubů, Oceláři ale reagovali bleskově a konkrétně,“ srhnul akci s rychlým přesunem hráčův zástupce Vladimír Vůjtek. Stehlík již může zasáhnout do neděleního duelu ve Zlíně. „Pro Richarda je to nová příležitost, která ho hodně lákala. Navíc bydlí v Ostravě, z Třince to bude mít domů blízko. Klub hledal kvalitního obránce a Stehlík se rozhodl tuhle možnost využít,“ objasnil Vůjtek.

Foto: isport.czJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

3 komentáře: „Stehlík se vrací zpět do extraligy, posílí Třinec

Komentáře nejsou povoleny.