Stane se Tyler Redenbach mesiášem Pardubic?


Potvrdily se dohady „z kuloárů“ a dlouhodobě se trápící Pardubice získaly nadějnou posilu. Tou se stal 31 letý kanadský útočník Tyler Redenbach.

„Na Tylera jsme obdrželi vynikající reference ze zámoří, jedná se o šikovného centra, měl by být tvůrcem hry,“ uvedl na klubovém webu sportovní manažer Dynama Dušan Salfický. „Je to velmi chytrý hráč, velmi dobře čte hru, má nebezpečnou střelu, i když raději nahrává svým spoluhráčům. Je šikovný na puku,“ dodal bývalý gólman.

„Všechno se událo během posledních dní. Přiletěl jsem včera večer, přespal v Pardubicích a jdu na věc! Moc se těším na utkání v Litvínově, chci udělat všechno pro to, abych byl týmu pomohl. V Evropě jsem strávil sedm let a těším se na novou výzvu – v České republice,“ uvedl Redenbach.

Levoruký centr se evropských soutěžích pohybuje již sedm sedm let. Nejprve prošel dánskou ligou, delší dobu se zdržel ve Finsku v týcmech Laappenranta, IFK Helsinky a Pelicans Lahti. Loňskou seznou si zkusil i švýcarskou ligu a rovnou s HC Davos získal titul. V severoamerických soutežích se nijak zvlášť neprosadil, Odehrál pouze několik sezon v nižších soutěžích WHL a AHL. V roce 2003 byl draftován ve 3.kole, jako 77 v pořadí, týmem Phoenix Coyotes.

Je pravděpodobné že by mohl zasáhnout již do dnešního 10.kola TELH, kdy se Pardubice pokusí zlomit nedobrou tendenci na ledě Litvínova.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Stane se Tyler Redenbach mesiášem Pardubic?

Komentáře nejsou povoleny.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com