ŠOK! Olesz opouští Vítkovice!

[kads group=“300×250″]

Tahoun hokejových Vítkovic mění znenadání dres. Bronzový medailista z olympiády v Turíně, který má na svém kontě mimojiné i 365 zápasů v NHL, odchází do týmu SC Langnau Tigers, nováčka nejvyšší švýcarské soutěže.

„Tahle nabídka se nedala odmítnout. Abych řekl pravdu, byl jsem příjemně překvapen, že si mě všimli a chtějí mě do mužstva,“ řekl Olesz pro MS Deník bezprostředně po příletu z turnaje Karjala. „Ve smlouvě s Vítkovicemi jsem měl klauzuli, že v případě zájmu ze Švýcarska mohu odejít. Kontrakt podepíšu elektronicky v pondělí,“ podotkl útočník, který svému, teď už bývalému, týmu v dosavadních patnácti zápasech extraligy vypomohl šestnácti body (12+4) a nejen proto se po šesti letech vrátil do reprezentačního dresu.

Pro Olesze není liga alpské země neznámým prostředím. V sezoně 2013/2014 si chvíli zahrál v Bernu. „Strašně se mi tam líbilo. Švýcarsko je krásná země, navíc se tam hraje velice kvalitní soutěž. Je to pro mě další velká výzva,“ uvedl Olesz, ale jedním dechem nevyloučil ani případný posezonní návrat do Vítkovic.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup