Salák prodloužil smlouvu v Novosibirsku o dva roky. Jsem tu spokojený, hlásí


Devětadvacetiletý český brankář Alexander Salák prodloužil smlouvu s Novosibirskem o dva roky. Sibiřský klub je aktuálně v play off KHL, kde ve čtvrtfinálové sérii s Magnitogorskem hraje před dnešním utkáním 1:1 na zápasy.

„Jsem tu spokojený, rodina si už zvykla. Opravdu se mi líbí, jaký tým máme. Chci vyhrávat, to je jeden z důvodů, proč jsem podepsal novou smlouvu. Věřím mužstvu a tomu, že máme reálnou šanci vyhrát Gagarinův pohár,“ řekl rodák ze Strakonic pro oficiální klubový web. Český brankář tak ukončil debatu o jeho možném odchodu z KHL, který před pár týdny naznačil poté, co jeho tým čekal přes pět hodin na letišti ve Vladivostoku na letadlo. Tuto situaci označil Salák na sociální síti Instagram jako skandál, navíc připustil, že přemýšlí o změně soutěže.

„Chceme budovat mužstvo, které může bojovat o nejvyšší pozice a o titul. Snažíme se mužstvo co nejvíce stabilizovat. S hráči, o které máme zájem, chceme uzavřít smlouvy na delší období,“ řekl generální manažer Fastovskij s tím, že jednání se Salákem trvala dlouho, nicméně výše kontraktu zůstala nezměněná. „Jsme proti platovým dostihům,“ dodal.

Český brankář s obrovskými zkušenostmi z různých soutěží našel v Novosibirsku se svou rodinou nový domov. „Nejvíce se mi líbí ten místní duch. Lidé se tu k sobě chovají moc hezky,“ doplnil Salák.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com