Preview šestých zápasů o umístění – Kdo sestoupí do baráže?

V pátečním šestém kole zápasů o umístění se konečně dozvíme, kdo doplní Slavii, Jihlavu a Karlovy Vary v baráži o extraligu.

HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

I přes vysokou porážku 6:1 na ledě Litvínova v posledním kole mají stále Pardubice záchranu ve svých rukou. S 67 body mají na Vervu náskok jednoho bodu a i díky lepším vzájemným zápasům jim dnes bude stačit k záchraně výhra za dva body. Proti Karlovým Varům navíc budou mít skvělou příležitost, jelikož Energie už o nic nehraje, účast v baráži má jistou, což potvrdila i svými výkony v baráži, v nichž zatím získala pouze jediný bod a s 48 body je tak beznadějně poslední. Zápas můžete sledovat od 17:00.

HC Vítkovice STEEL – HC VERVA Litvínov

Litvínov zatím, stejně jako Pardubice, prochází zápasy o udržení poměrně jistě, jenže narozdíl od Dynama je zatím na barážové pozici. Pokud se chtějí na poslední chvíli zachránit, budou muset doufat ve vydatnou pomoc Pardubic a ještě k tomu vyhrát, pokud možno za tři body. Výraznou vzpruhou pro Litvínov může být i poslední zápas proti Pardubicím, v němž svýho východočeského soupeře jasně převálcovali. Střetnutí můžete sledovat od 17:00.

25. března – 6. kolo zápasů o umístění
17:00 HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
17:00 HC Vítkovice STEEL – HC VERVA Litvínov


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup