Preview druhého kola baráže o extraligu – Slavia a Dukla poprvé doma


Čtyři barážové kluby už mají za sebou první kolo, které v obou zápasech skončilo jasnými výhrami extraligových celků. Dnes se poprvé na domácích ledech představí celky z nižší hokejové soutěže.

HC Dukla Jihlava – HC VERVA Litvínov
Jihlava nezažila dobrý start do bojů o extraligu. Beznadějně poslední Karlovy Vary v prvním utkání předvedly skvělý výkon a jednoznačně přestřílely Duklu, kterou nakonec dokázaly porazit i díky vyvedené první třetině, v níž nasázely tři góly. To Litvínov může být zatím spokojený. V úterý na domácím ledě porazil rozjetou Slavii a pokud bude pokračovat ve stejném duchu, tak může Dukle odskočit už na šest bodů.

HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary
Nejlepší tým playoff WSM Ligy a závěru základní části v minulém kole poznal krutou realitu a s předposledním extraligovým celkem přišel o parádní sérii 11 vyhraných zápasů v řadě. Dnes je tedy čeká velice důležitý duel proti Karlovým Varům, v nichž už budou muset zabodovat, pokud se chtějí dotáhnout na čelo tabulky. Ano, do konce baráže zbývá (pokud nepočítáme dnešní kolo) ještě deset kol, ale dotahovat šestibodový náskok na rozjetého soupeře už pak bývá velice těžké.

1. dubna – 2. kolo baráže o extraligu
17:30 HC Dukla Jihlava – HC VERVA Litvínov
18:00 HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy VaryJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup