Preview čtvrtého kola baráže o extraligu: Karlovy Vary s Jihlavou chtějí udržet kontakt s vedoucími týmy.


Čtvrtým kolem dnes pokračuje baráž o Tipsport extraligu. Slavia s Litvínovem hrají venku, pokud ale uspějí na hřištích soupeřů, mohou zbylým dvěma týmům v tabulce odskočit. Karlovy Vary s Jihlavou tak musí bodovat, aby se udržely na dostřel.

HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

Jihlavská Dukla má Slavii co oplácet. V posledním střetnutí schytala v Edenu od Pražanů výprask 0:5. Po první třetině byl stav ještě příznivý, úvodní část zápasu vyhráli Slávisté 1:0. V polovině duelu ale Pražané zvýšili už na 3:0 a v závěru přidali další dvě branky. Utkání se příliš nepovedlo hostujícímu brankáři Jakubu Škarkovi, naopak domácí Alexandr Hylák si připsal první nulu v baráži. Slavia se dvěma výhrami v řadě vyhoupla na druhé místo jen o bod za vedoucí Litvínov, Jihlava je poslední.

HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov

Litvínov dává zapomenout na nepovedenou základní část a v baráži potvrzuje roli mírného favorita. V každém ze tří duelů dokázali chemici bodovat, naposledy doma proti Karlovým Varům, když Energii porazili 5:3. Hostům nepomohl k bodům ani individuální příspěvek Rostislava Marosze (1+1). Z domácí sestavy na ledě řádili František Lukeš, který se podílel na čtyřech brankách Litvínova (2+2), a Robin Hanzl (1+2). Na Michaela Petráska letělo pouze 13 karlovarských pokusů. Litvínov je tak na čele tabulky, Karlovy Vary ztrácí na chemiky už čtyři body.

 

Úterý 5. dubna – 4. kolo baráže o TELH:

17:30 HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

18:00 HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov

 

Tabulka baráže:

  Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. HC VERVA Litvínov 3 2 0 1 0 10:7 7
2. HC Slavia Praha 3 2 0 0 1 11:6 6
3. HC Energie Karlovy Vary 3 1 0 0 2 11:12 3
4. HC Dukla Jihlava 3 0 1 0 2 5:12 2

 Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup