Preview 52. kola WSM Ligy – Konec základní části


Poslední kolo WSM Ligy je před námi a krom „rutinních“ zápasů, které už nemohou nic změnit nás čekají i poslední velmi důležité bitvy o zajímavější pozice do play-off. Jedna z nich čeká i České Budějovice, které v posledním utkání podlehli Jihlavě a proti Benátkám nad Jizerou tak budou muset zabrat, aby v závěru základní části nepřišly o druhé místo.

Ani následující dva duely nebudou bez náboje. Jestřábi z Prostějova totiž budou na dálku bojovat o páté místo, které momentálně drží Přerov. V cestě jim ale bude stát Kladno, vítěz základní skupiny, jenž však v posledních zápasech ztrácí body a vítězství je tedy více než reálné. Ovšem ani Zubři nebudou mít lehkého soupeře. Na domácím ledě se totiž střetnou se Slavií.

Asi nejzajímavější bitva nás čeká v 18:00, kdy se střetne Ústí nad LabemTřebíčí. Třebíč bude bojovat pojištění postupu do play-off. S trochou štěstí může rovnou svého soupeře poslat do bojů udržení. Oba dva týmy ale mohou vše ztratit, jelikož jim na záda dýchají Litoměřice, které se střetnou s předposledním Mostem.

Nejhorší tým soutěže Šumperk zakončí základní skupinu domácím utkáním s Kadaní, třetí Jihlava zase proti Havířovu.

 

52. kolo – 16. února

17:30 ČEZ Motor České Budějovice – HC Benátky nad Jizerou
18:00 Rytíři Kladno – LHK Jestřábi Prostějov
18:00 HC ZUBR Přerov – HC Slavia Praha
18:00 HOKEJ ŠUMPERK 2003 – SK Kadaň
18:00 Hokej Ústí nad Labem s.r.o. – SK Horácká Slavia Třebíč
18:00 HC Stadion Litoměřice – HC Most
18:00 HC AZ Havířov – HC Dukla JihlavaJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup