Objev nové sezony? Plzeňský Dominik Kubalík


Jsou odehrána teprve dvě kola extraligové sezony, tudíž na jakékoliv soudy je ještě příliš brzy. Ovšem už začátek české nejvyšší hokejové soutěže naznačil, kdo by mohl být jejím velkým překvapením. Dvacetiletý plzeňský útočník Dominik Kubalík skolil hattrickem Pardubice. „Sám nevím, kde se to ve mně vzalo,“ usmíval se po zápase v rozhovoru pro web isport.cz. „Hlavně jsem těžil z práce mojí lajny,“ skromně pokračoval člen třetí formace Škodovky.

Mládežnického reprezentanta chválí také reprezentační asistent trenéra Jaroslav Špaček. „Může se stát hráčem, který bude rozhodovat zápasy,“ míní bývalý vynikající obránce, který si cení výborného Kubalíkova přístupu. „V létě výborně potrénoval a ponaučil se z minulé sezony, kde se dostával do šancí, ale neproměňoval je. Je to rozený střelec, do šancí se musí pořád tlačit.“

Plzeňská Škodovka moc dobře ví, jaký klenot si ve svém mužstvu hýčká. Tím spíš, že Kubalík je jedním z hráčů, které sleduje reprezentační kouč Vladimír Vůjtek. „Už na letním srazu byl a potvrdil, že na to má. Zdobí ho obrovská chuť a talent. Do reprezentace se může vrátit,“ prorokuje Špaček.

Sledovat tohoto šikulu teď bude jistě ještě zajímavější.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com