Kvalifikace o WSM ligu: Tábor – Jablonec

Už za pár hodin se rozevře opona kvalifikačních bojů o postup do WSM ligy. Čest zahrát si v ní si vybojovala také mužstva táborských Kohoutů a Vlků z Jablonce nad Nisou. Právě duel těchto soupeřů zahájí dnes v sobotu 26.3. od 18 hodin program šestizápasové soutěže.

Zatímco bude na táborském ledě zuřit souboj Jihočechů proti Severočechům, ve Frýdku-Místku se rozhodne o zbývajícím účastníkovi kvalifikace. Stav série finále 2. ligy moravské skupiny Východ mezi tamní třineckou farmou a Vsetínem je před rozhodující bitvou vyrovnaný 2:2.

Do mužstva Tábora se kvalifikací o WSM ligu vracejí Davidové Kellner a Blažek, kteří museli vynechat čtvrtý semifinálový souboj ve Žďáru nad Sázavou vinou nemoci. Naproti tomu k dispozici tentokrát nebude trenérům Kohoutů obránce Ondřej Liška, který odehrál předchozí utkání ve výtečné formě.

Do domácího střetnutí vyrukuje táborská parta znovu v modrých dresech a s obvyklým domácím cílem – vyválčit vítězství. O tom, že znovu promění ochozy táborského stadionu ve vroucí kotel, není nejmenších pochyb!

AKTUÁLNĚ:

1. kolo kvalifikace o WSM ligu: HC Tábor – HC Vlci Jablonec nad Nisou 8:2 (1:1, 3:0, 4:1)

Rozhodující finále 2. ligy skupina Východ: Frýdek-Místek – Vsetín 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). HC Frýdek – Místek vyhrál sérii 3:2 na zápasy a postoupil jako třetí do kvalifikace o WSM ligu.

Kvalifikace o 2. ligu: HHK Velké Meziříčí – HC Orli Orlová 6:4 (3:2, 1:1, 2:1) odveta se hraje 3.4. v Orlové.

Z kvalifikační skupiny A postupuje do 2. ligy Davis servis České Budějovice, bez ohledu na zítřejší výsledek zápasu Slovan Louny – Letci Letňany.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com