Kvalifikace o WSM ligu: Frýdek-Místek – Tábor a kdo postupuje do 2. hokejové ligy

Po nesmírně vyrovnaném finále 2. hokejové ligy moravské skupiny mezi HC Frýdek-Místek a HC Vsetín se mohli z výhry radovat borci z Frádku-Místku, kteří jsou farmou Třince a tedy i největšími favority kvalifikace o WSM ligu.

Tato kvalifikace už začala soubojem HC Tábor a HC Vlci Jablonec nad Nisou, ve kterém vyhráli Jihočeši 8:2 a bude pokračovat v úterý ve Frýdku-Mísrku, kam přijede právě Tábor, v pátek pak vyráží slezský klub do Jablonce nad Nisou.

Z tříčlenné skupiny Frýdek-Místek, Tábor a Jablonec postoupí po dvoukolové kvalifikaci pouze vítěz, který nahradí Salith Šumperk.

Do 2. hokejové ligy ČR, ze které nikdo nesestupuje, naopak má možnost postupu David servis České Budějovice, který vyhrál suverénně nejen Jihočeský přebor, ale i svou kvalifikační skupinu, když porazil i v Pražském přeboru neporažené HC Letci Letňany. Borci z Letňan skončili v kvalifikaci druzí, v krajském přeboru Prahy nepoznali hořkost porážky, na závěr kvalifikace vyhráli v Lounech 7:6. HC Slovan Louny sice nevyhrál Ústecký přebor, ale z druhého místa zaskočil za Roudnici.

Místo v 2. hokejové lize ČR si dnes večer vybojovali hráči HC JUnior Mělník, když vyhráli v Lomnice nad Popelkou 4:1!

V neděli 3.4. přivítá HC Orli Orlová doma HHKM Velké Meziříčí v odvetě za duel na Vysočině, ve kterém borci z Moravskoslezského kraje prohráli 3:4.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup